Pogovorne ure

 

 

Priimek in ime Dan Čas Prostor
Dr. Bedrač David četrtek 11.05−11.50 zbornica
Berden Susane petek 11.55−12.40 kabinet 011
Berlec Maja torek 11.05−11.50 kabinet d (Kd)
Bohinec Petra četrtek 10.15−11.00 pisarna šolske preh.
Bombek Jerneja sreda 11.55−12.40 zbornica 011
Bosnar K. Arlena petek 11.05−11.50 kabinet 011
Braček Aleksandra torek 11.05−11.50 kabinet 011, zbornica
Breznik Romana torek 8.10−8.55 zbornica Grajena
Brumen Ajda sreda 8.15−9.00 kabinet športa
Mag. Cafuta Nina Urška torek 11.55−12.40 zbornica
Cartl Mateja sreda 11.55−12.40 zbornica
Čuš Valerija ponedeljek 11.55−12.40 zbornica ali 011
Mag. Gračnar Filip ponedeljek 9.05−9.50 zbornica
Hajnal Simona ponedeljek 12.45−13.30 zbornica
Hazdovac Vesna ponedeljek 13.25−14.10 zbornica Grajena
Hazimali Simona četrtek 10.15−11.00 zbornica 011
Holc Sandra ponedeljek 8.10−8.55 zbornica Grajena
Horvat Branka torek 7.25−8.10 zbornica
Ivančič Igor ponedeljek 11.05−11.50 zbornica
Kalinič Nataša torek 11.05–11.50 zbornica
Kelner Mateja ponedeljek 12.45−13.30 zbornica
Kmetec Edita četrtek 9.20−10.05 kabinet 011
Kojc Blanka /   ROID
Kolarič Petra petek 11.00−11.45 zbornica Grajena
Kolednik Gordana ponedeljek 11.55−12.40 mala zbornica
Kontrec Sandra torek 10.15−11.00 zbornica
Kosi Petra sreda 11.05−11.50 kabinet 011
Koštomaj Brigita sreda 8.10−8.55 Zbornica Grajena
Kovačič Anica ponedeljek 12.45−13.30 zbornica
Kovačič Ivan četrtek 11.05−11.50 kabinet športa
Kozel Jožica torek 10.15−11.00 zbornica 011
Krašovec Gojkošek Dragica /   laborantka
Krajnc Milena ponedeljek 10.15−11.00 zbornica
Kukovec Mihaela četrtek 11.05−11.50 mala zbornica
Lozinšek Simona ponedeljek 8.15−9.00 zbornica
Majcen Vanja sreda 9.00−9.45 Zbornica Grajena
Matjašič Andreja petek 10.15−11.00 kabinet 109
Menoni Maja sreda 9.05−9.50 kabinet 109
Miteva Nataša ponedeljek 11.55−12.40 zbornica
Mlakar Elka četrtek 7.20−8.05 zbornica Grajena
Mlakar Karmen ponedeljek 8.15−9.00 zbornica
Mohorič Mojca četrtek 11.05−11.50 kabinet športa
Mohorko Tomaž sreda 11.55−12.40 zbornica
Nedeljko Tanja torek 11.05−11.50 zbornica 011
Orlač Saša ponedeljek 8.15−9.00 zbornica
Perič Tanja torek 9.20−10.05 zbornica
Pešaković Mateja ponedeljek 8.15−9.00 zbornica 011
Petek Lara sreda 9.00−9.45 zbornica Grajena
Petek Miran ponedeljek 11.05−11.50 kabinet 001
Petek Pelcl Jasmina ponedeljek 8.15−9.00 zbornica
Polner Darja petek 9.05−9.50 zbornica
Por Marjeta sreda 9.00−9.45 zbornica Grajena
Prejac Martina ponedeljek 11.05−11.50 zbornica
Primožič Jelica ponedeljek 8.10−8.55 knjižnica
Prša Mateja petek 10.15−11.00 kabinet K3
Pučko Sonja petek 9.20−10.05 mala zbornica
Pukšič Irena torek 10.10−10.55 zbornica
Pukšič Romana torek 11.00−11.45 zbornica
Repič Jožica četrtek 9.00−9.50 zbornica
Sagadin Valentina petek 11.05−11.50 mala zbornica
Sakelšek Aleš četrtek 9.00−9.45 kabinet g005
Selinšek Aljaž torek 9.00−9.45 zbornica Grajena
Slana Tamara ponedeljek 9.20−10.05 mala zbornica
Smiljan Maja petek 9.05−9.50 kabinet 109
Šimac Milan torek 11.05−11.50 športni kabinet
Šmigoc Tatjana četrtek 9.05−9.50 zbornica
Šnuderl Novak Tajka četrtek 11.55−12.40 kabinet 011, zbornica
Šošter Lidija torek 11.05−11.50 kabinet 011, zbornica
Šprah Tatjana ponedeljek 12.35−13.25 kabinet 110
Švagan Majda ponedeljek 8.15−9.00 zbornica
Terbuc Mima ponedeljek 11.05−11.50 mala zbornica
Turk Muratović Petra ponedeljek 10.15−11.00 mala zbornica
Vek Irena torek 14.25−15.10 011 ali zbornica
Vučinič Vlasta torek 11.00−11.45 zbornica Grajena
Vujnovič Petra ponedeljek 8.15−9.00 zbornica
Završnik Tamara ponedeljek 10.15−11.00 zbornica
Zupanič Katja petek 10.15−11.00 zbornica
Žel Jasmina ponedeljek 8.15−9.00 zbornica
Žižek Luka ponedeljek 8.15−9.00 zbornica
Skip to content