Kontakt

Naslov

Osnovna šola Ljudski vrt Ptuj, Župančičeva ulica 10, 2250 Ptuj

Davčna številka

86058932

Spletna stran

https://www.os-ljudskivrtptuj.si

Elektronska pošta

info@os-ljudskivrtptuj.si

Tajništvo

Petra Kurnik(02) 780 04 70petra.kurnik@os-ljudskivrtptuj.si
Sabina Masten(02) 780 04 00sabina.masten@os-ljudskivrtptuj.si

Delovni čas: 7:00 – 15:00
Uradne ure: 7:30 – 10.30 in 11:00 – 14:00

Ravnateljica

Tatjana Vaupotič Zemljič(02) 780 04 72tatjana.vaupotic@os-ljudskivrtptuj.si

Pomočnici ravnateljice

Karmen Mlakar(02) 780 04 75karmen.mlakar@os-ljudskivrtptuj.si
Simona Lozinšek(02) 780 04 75simona.lozinsek@os-ljudskivrtptuj.si

Šolska svetovalna služba

Darija Erbus(02) 780 04 77darija.erbus@os-ljudskivrtptuj.si
Zlatko Jaušovec(02) 780 04 78zlatko.jausovec@os-ljudskivrtptuj.si
Nataša Pogorevc Tarkuš(02) 780 04 06natasa.pogorevc-tarkus@os-ljudskivrtptuj.si

Računovodstvo

Anita Ivaniševič(02) 780 04 76anita.ivanisevic@os-ljudskivrtptuj.si

Delovni čas: 7:00 – 15:00
Uradne ure: 7:30 – 9:30 in 10:00 – 14:00

Šolska prehrana in položnice

Gordana Prešeren(02) 780 04 04gordana.preseren@os-ljudskivrtptuj.si

Knjižnica

Edita Čelofiga(02) 780 04 79edita.celofiga@os-ljudskivrtptuj.si

Računalnikar organizator informacijskih dejavnosti

Blanka Kojc(02) 780 04 02blanka.kojc@os-ljudskivrtptuj.si
admin@os-ljudskivrtptuj.si

Zbornica

(02) 780 04 74

Kuhinja

(02) 780 04 01

Telovadnica

(02) 780 04 03

Hišnik

(02) 780 04 73

Podružnica

Podružnica Grajena, Grajena 60, 2250 Ptuj

Spletna stran podružnice

https://os-ljudskivrtptuj-grajena.si/

Elektronska pošta podružnice

info@os-ljudskivrtptuj.si

Vodja podružnice

Irena Pukšič(02) 754 40 33irena.puksic@os-ljudskivrtptuj.si

Zbornica Grajena

(02) 754 40 30

Kuhinja Grajena

(02) 754 40 34

Knjižnica Grajena

(02) 754 40 35

Informacije o obdelavi osebnih podatkov

Informacije o obdelavi osebnih podatkov

Pooblaščena oseba za varstvo osebnih podatkov

Primož OBREHT, univ. dipl. prav., Center za pravno pomoč, Rimska ulica 4, 2310 Slovenska Bistrica, primoz@czpp.si, (08) 205 96 04

Ustanovitelj

Mestna občina Ptuj

Strokovni delavci in elektronski naslovi

Bedrač Daviddavid.bedrac@os-ljudskivrtptuj.si
Berden Susanesusane.berden@os-ljudskivrtptuj.si
Bohinec Petrapetra.bohinec@os-ljudskivrtptuj.si
Bombek Jernejajerneja.bombek@os-ljudskivrtptuj.si
Bosnar K. Arlenaarlena.bosnar-krajnc@os-ljudskivrtptuj.si
Braček Aleksandraaleksandra.bracek@os-ljudskivrtptuj.si
Breznik Romanaromana.breznik@os-ljudskivrtptuj.si
Brumen Ajdaajda.brumen@os-ljudskivrtptuj.si
Cafuta Nina Urškaninaurska.cafuta@os-ljudskivrtptuj.si
Cartl Matejamateja.cartl@os-ljudskivrtptuj.si
Čelofiga Editaedita.celofiga@os-ljudskivrtptuj.si
Čuš Valerijavalerija.cus@os-ljudskivrtptuj.si
Erbus Darijadarija.erbus@os-ljudskivrtptuj.si
Gračnar Filipfilip.gracnar@os-ljudskivrtptuj.si
Hajnal Simonasimona.hajnal@os-ljudskivrtptuj.si
Hazdovac Vesnavesna.hazdovac@os-ljudskivrtptuj.si
Hazimali Simonasimona.hazimali@os-ljudskivrtptuj.si
Holc Sandrasandra.holc@os-ljudskivrtptuj.si
Horvat Brankabranka.horvat@os-ljudskivrtptuj.si
Ivančič Igorigor.ivancic@os-ljudskivrtptuj.si
Jaušovec Zlatkozlatko.jausovec@os-ljudskivrtptuj.si
Kalinič Natašanatasa.kalinic@os-ljudskivrtptuj.si
Kelner Matejamateja.kelner@os-ljudskivrtptuj.si
Kmetec Editaedita.kmetec@os-ljudskivrtptuj.si
Kojc Blankablanka.kojc@os-ljudskivrtptuj.si
Kolarič Petrapetra.kolaric@os-ljudskivrtptuj.si
Kolednik Gordanagordana.kolednik@os-ljudskivrtptuj.si
Kontrec Sandrasandra.kontrec@os-ljudskivrtptuj.si
Kosi Petrapetra.kosi@os-ljudskivrtptuj.si
Koštomaj Brigitabrigita.kostomaj@os-ljudskivrtptuj.si
Kovačič Anicaanica.kovacic@os-ljudskivrtptuj.si
Kovačič Ivanivan.kovacic@os-ljudskivrtptuj.si
Kozel Jožicajozica.kozel@os-ljudskivrtptuj.si
Krajnc Milenamilena.krajnc@os-ljudskivrtptuj.si
Kukovec Mihaelamihaela.kukovec@os-ljudskivrtptuj.si
Lozinšek Simonasimona.lozinsek@os-ljudskivrtptuj.si
Majcen Vanjavanja.majcen@os-ljudskivrtptuj.si
Matjašič Andrejaandreja.matjasic@os-ljudskivrtptuj.si
Menoni Majamaja.menoni@os-ljudskivrtptuj.si
Miteva Natašanatasa.miteva@os-ljudskivrtptuj.si
Mlakar Elkaelka.mlakar@os-ljudskivrtptuj.si
Mlakar Karmenkarmen.mlakar@os-ljudskivrtptuj.si
Mohorič Mojcamojca.mohoric@os-ljudskivrtptuj.si
Mohorko Tomažtomaz.mohorko@os-ljudskivrtptuj.si
Nedeljko Tanjatanja.nedeljko@os-ljudskivrtptuj.si
Orlač Sašasasa.orlac@os-ljudskivrtptuj.si
Perič Tanjatanja.peric@os-ljudskivrtptuj.si
Pešaković Matejamateja.pesakovic@os-ljudskivrtptuj.si
Petek Laralara.petek@os-ljudskivrtptuj.si
Petek Miranmiran.petek@os-ljudskivrtptuj.si
Petek Pelcl Jasminajasmina.petek@os-ljudskivrtptuj.si
Pogorevc Tarkuš Natašanatasa.pogorevc-tarkus@os-ljudskivrtptuj.si
Polner Darjadarja.polner@os-ljudskivrtptuj.si
Por Marjetamarjeta.por@os-ljudskivrtptuj.si
Prejac Martinamartina.prejac@os-ljudskivrtptuj.si
Prša Matejamateja.prsa@os-ljudskivrtptuj.si
Pučko Sonjasonja.pucko@os-ljudskivrtptuj.si
Pukšič Irenairena.puksic@os-ljudskivrtptuj.si
Pukšič Romanaromana.puksic@os-ljudskivrtptuj.si
Pulko Karmenkarmen.pulko@os-ljudskivrtptuj.si
Repič Jožicajozica.repic@os-ljudskivrtptuj.si
Rugani Tanjatanja.rugani@os-ljudskivrtptuj.si
Selinšek Aljažaljaz.selinsek@os-ljudskivrtptuj.si
Slana Tamaratamara.slana@os-ljudskivrtptuj.si
Smiljan Majamaja.smiljan@os-ljudskivrtptuj.si
Šimac Milanmilan.simac@os-ljudskivrtptuj.si
Šmigoc Tatjanatatjana.smigoc@os-ljudskivrtptuj.si
Šnuderl Novak Tajkatajka.snuderl-novak@os-ljudskivrtptuj.si
Šošter Lidijalidija.soster@os-ljudskivrtptuj.si
Šprah Tatjanatatjana.sprah@os-ljudskivrtptuj.si
Švagan Majdamajda.svagan@os-ljudskivrtptuj.si
Terbuc Mimamima.terbuc@os-ljudskivrtptuj.si
Turk Muratović Petrapetra.turk-muratovic@os-ljudskivrtptuj.si
Vek Irenairena.vek@os-ljudskivrtptuj.si
Vučinič Vlastavlasta.vucinic@os-ljudskivrtptuj.si
Vujnovič Petrapetra.vujnovic@os-ljudskivrtptuj.si
Završnik Tamaratamara.zavrsnik@os-ljudskivrtptuj.si
Žel Jasminajasmina.zel@os-ljudskivrtptuj.si
Žižek Lukaluka.zizek@os-ljudskivrtptuj.si
Skip to content