Rezultati selekcijskega Cankarjevega tekmovanja za osmošolce in devetošolce v šolskem letu 2022/2023

Na šolskem tekmovanju, 29. 11. 2022, so Cankarjevo priznanje prejeli naslednji učenci:

• Matija Hajdinjak, 8. a                    • Dea Muršić, 9. c

• Lemana Polovina, 8. b                   • Nik Bombek, 9. c

• Katarina Peranić, 8. d

• Dino Planec, 8. a

V torek, 17. 1. 2023, so se trije naši učenci udeležili regijskega tekmovanja, ki je potekalo na OŠ Miklavž na Dravskem polju.  Bronasto priznanje, ki se po novem podeljuje na regijskem tekmovanju, so prejeli: Matija Hajdinjak, Lemana Polovina in Dea Muršić.

Na državno tekmovanje, ki je potekalo v soboto, 11. 3. 2023, na OŠ Zreče, sta se uvrstila Matija Hajdinjak in Lemana Polovina. Oba sta dosegala najvišje priznanje na področju znanja slovenščine, zlato priznanje.

Vsem sodelujočim za dosežke iskreno čestitam, še posebej pa za izjemen rezultat in žlahtni priznanji zlatima nagrajencema.

mentorica Sandra Kontrec