DAN ŠOLE

Letošnji dan šole smo praznovali v petek, 10. 3. 2023. Ta dan so imeli vsi razredi kulturni dan z naslovom Vezi med nami. To je bila tudi tema letošnje prireditve.

Rdeča nit prireditve so bile številne vezi, ki nas povezujejo v celoto: zgodovina šole, učenje, prijateljstvo, šport, glasba …

Predstavili so se številni pripovedovalci, deklamatorji, recitatorji, plesalci in glasbeniki. Slišali smo oba šolska zbora, OPZ in MPZ, ter šolski ansambel. Za dobro voljo vseh je skrbela maskota naša šole račka Vrtačka. Do solz pa nas je nasmejala točka devetošolcev na temo sinhronega plavanja. Talentov nam na šoli res ne primanjkuje!

Prireditev bomo ponovili tudi za starše, in sicer 11. aprila 2023. Vljudno vabljeni!

Zapisala: Tamara Završnik

Fotografije: Ilona Vogrin, Tjaš Zupanič, Foto krožek