Dan šole še s starši

Letošnji dan šole smo praznovali 10. marca. Učenci in zaposleni so si takrat ogledali kulturno prireditev z naslovom Vezi med nami. Tako gledalcem kot nastopajočim je bila prireditev zelo všeč, zato smo se odločili, da jo ponovimo še za starše.

V torek, 11. aprila 2023, smo tako slavili dan šole še enkrat. Iz telovadnice smo vsi odšli dobre volje in ponosni. Starši na svoje otroke, učitelji na svoje učence. Najbolj pa so bili ponosni nastopajoči, saj so jim njihovi talenti, trud in predano delo omogočili, da so na odru zablesteli.

Iskrena hvala vsem, ki ste darovali prostovoljne prispevke za nakup nove kamere. Zbrali smo kar 748,71 evrov. Vaša radodarnost nam bo že naslednje leto omogočila snemanje številnih zanimivih prireditev in dogodkov. Veselimo se, da vam bomo lahko prikazali naše delo tako v živo kot s pomočjo kakovostnih posnetkov.

Ravnateljica Tatjana Vaupotič Zemljič s kolektivom OŠ Ljudski vrt Ptuj

Fotografije:  Foto krožek, Lucija Lenart in Lina Bezjak