Otroci pojejo slovenske pesmi in se veselijo

V torek, 22. 1. 2019, je v telovadnici OŠ Olge Meglič potekala prireditev Otroci pojejo slovenske pesmi in se veselijo, ki jo že peto let organizira Radio-Tednik Ptuj. Nastopali so pevci iz ptujskih osnovnih šol.

Za OŠ Ljudski vrt so nastopali: Hana Štumperger iz 3. a, Maruša Frank in Neja Krajnc iz 4. c, Lana Levanič iz 5. a, Sofija Van Cauteren iz 7. c, Luisa Šabeder iz 8. a ter Band Planet X iz 9. c.  V polfinale sta se uvrstili Lana Levanič in Luisa Šabeder iz 8. a.

Iz podružnice Grajena so nastopali: Blažka Brlek in Manuela Kvar  iz 4. g, Klara Tikvič iz 5. g, Vita Voda iz 6. g, Lea Petek in Tjaša Šimenko Golob iz 7. g ter Anamarija in Boris Lozinšek iz 8. g. V polfinale  so se uvrstili Blažka Brlek ter Anamarija in Boris Lozinšek.

Iskrene čestitke vsem nastopajočim!

Foto in besedilo: Jerneja Bombek