Obiskal nas je Boštjan Gorenc – PIŽAMA

V četrtek, 23. 05. 2019, nas je ob zaključku bralne značke obiskal literarni ustvarjalec, prevajalec, mojster stand up komedije in reper Boštjan Gorenc – Pižama. Pripravil je odličen nastop, s katerim je navdušil tako mlajše kot tudi starejše učence in učitelje (o čemer zgovorno priča dejstvo, da v šolski knjižnici trenutno ni več nobene njegove knjige). Na zelo humoren način nam je predstavil delček lastnega umetniškega ustvarjanja ter nam tako prijetno popestril naš šolski vsakdan.

Vse učence je povabil, da obiščejo šolsko ali mestno knjižnico, si v enem mesecu izposodijo in preberejo vsaj eno zanimivo knjigo, ki naj ne bo z nobenega seznama obveznega čtiva. Temu povabilu se pridružujemo tudi učitelji.

Edita Čelofiga, fotografije Foto krožek