Obisk iz Varaždina

V ponedeljek, 4. marca 2019, so našo šolo obiskali učenci iz VI. osnovne šole Varaždin. Najprej smo se pozabavali s kurenti, nato pa še posladkali s krofi. Zraven krofov smo si ogledali še kratek filmček o naši šoli. Po končanem dogajanju v jedilnici smo se razdelili v skupine. V naši skupini smo bili štirje učenci iz naše šole in devet učencev iz VI. OŠ Varaždin z njihovo učiteljico. Spremljala sta nas tudi dva fotografa. Ogledali smo si šolo in sicer kemijsko, likovno, tehniško in računalniško učilnico, telovadnico, prvo triado, obiskali 5.b razred ter knjižnico. Po ogledu šole smo se imeli delavnice. Izdelali smo kurenta, rože iz papirja, si okrasili razglednico Ptuja, spekli preste in kdor je želel, si je lahko naredil tudi napitek. Učenci so nam povedali, da jim je naša šola zelo všeč in da si tudi oni želijo tako.

Učenka: Tamara Arnuš, 5. b
Mentorice: Darija Erbus, Simona Hajnal, Simona Hazimali, Edita Kmetec, Petra Zafošnik in Vanja Zebec
Fotografije: Foto krožek