Sprejem za upokojene delavce šole

… v decembru prižiga se tisoč luči,

v decembru se ulica svetlo blešči …

Upamo, da smo kakšno lučko prižgali tudi v očeh nekdanjih delavcev šole, ko smo jih v sredo, 19. decembra 2018, povabili na že tradicionalno prireditev za upokojene delavce šole.

Učenci so pod mentorstvom učiteljic Mime Terbuc, Anice Kovačič in Jerneje Bombek pripravili srčen, otroško radoživ in praznično bleščeč igralsko-pevsko-plesni program.

Ravnateljica, ga. Tatjana Vaupotič Zemljič, je v krajšem nagovoru poudarila, da je delo nekdanjih delavcev šole še vedno vidno in je osnova tega, kar počnemo danes, predvsem pa je prisotnim zaželela prijetno druženje.

Nekdanji ravnatelj šole, g. Ivo Težak, se je aktualni ravnateljici zahvalil za povabilo in sprejem, v imenu prisotnih je tudi izrazil veselje ob vsakoletnem srečanju in druženju v šoli.

Besedilo in fotografije: Jožica Repič s foto krožkom