Obvestilo za starše otrok 2., 3. razreda

Spoštovani starši,

jutranje varstvo otrok 2. in 3. razreda poteka glede na vpis otrok v dveh skupinah od 7. 15 do 8.05, v učilnici K6 za učence 2. razreda in v učilnici 015 za učence 3. razreda. Učenci 2. in 3. razreda že poznajo šolska pravila, so že toliko samostojni, da se sami slečejo, sezujejo in sami odnesejo stvari do učilnic, kjer poteka JV.

Prosimo za vašo podporo in izkaz zaupanja pri utrjevanju samostojnosti. Pričakujemo, da se boste od svojih otrok poslovili v avli in jim omogočili, da od tam sami odnesejo svoje stvari do učilnice JV.

Vsi učenci, ki pridejo v šolo po 7.45 ne gredo več v JV, temveč ostanejo v avli zraven dežurne učenke in učiteljice do 8.05, ko lahko grejo v svoje učilnice.

Hvala za razumevanje in lep pozdrav.

Ravnateljica: Tatjana Vaupotič Zemljič