Obvestilo za 7. 4. 2018

V soboto, 7. 4. 2018, bodo učenci od 1. do 5. razreda po šolskem koledarju v času pouka od 8.15 do 12.40 izvedli športni dan z naslovom Dan za spremembe. Prvi dve šolski uri bodo seznanjeni s športnimi panogami invalidov ter se v njih tudi preizkusili. Po malici bodo aktivni v različnih športnih igrah in aktivnostih. Učenci 0d 6. do 9. razreda v okviru športnega dneva izvedejo pohod po Haloški planinski poti. Zberejo se ob 8.15 v atriju šole in se vrnejo do 13.30. V primeru dežja športni dan odpade in je pouk po ponedeljkovem urniku.

Jutranje varstvo bo organizirano kot običajno. Oddelka podaljšanega bivanja ne bo.

Učenci, naročeni na kosilo, bodo lahko kosili od 12.40 do 13.30.

Otroci naj bodo športno obuti in oblečeni, v šolskih prostorih potrebujejo copate.

Šolski avtobusi vozijo po naslednjem voznem redu:

1. V šolo avtobus na progi:
  • Podvinci, Kicar, Nova vas, Rogoznica, Žabjak: za nulto uro (prva vožnja) avtobus NE VOZI,
  • za 1. uro pouka (druga vožnja) MORA peljati avtobus celi krog,
  • 7.50 z začetne postaje Mestni Vrh – Rabelčja vas.
  1. Iz šole vozijo avtobusi:
  • ob 13.25 in 13.45 na progi Podvinci, Kicar, Nova vas, Rogoznica, Žabjak,
  • ob 13.45 Mestni Vrh.

Vse ostale vožnje na vseh progah ta dan odpadejo.

Lep pozdrav,

ravnateljica: Tatjana Vaupotič Zemljič