Obvestilo za 29. 9. 2018

V soboto, 29. 9. 2018, bodo učenci od 1. do 5. razreda po šolskem koledarju v času pouka od 8.15 do 12.20 izvedli športni dan HPP, učenci od 6. do 9. razreda bodo izvedli pouk po ponedeljkovem urniku.

Jutranje varstvo in OPB bosta organizirana po potrebi.

Otroci naj bodo športno obuti in oblečeni. V nahrbtnike bodo dali malico, ki jo bodo zjutraj vzeli v šoli.

Učenci, naročeni na kosilo, bodo lahko kosili od 12.20 do 13.00. Učenci od 1. do 5. Razreda so dobili obvestila s prijavnicami v JV, OPB, na kosilo. Učenci od 6. do 9. razreda naj do četrtka, 27. 9. odjavijo kosilo, če ga v soboto ne bodo imeli.

Šolski avtobusi vozijo po naslednjem voznem redu:

1. V šolo avtobus na progi:
  • Podvinci, Kicar, Nova vas, Rogoznica, Žabjak: za nulto uro (prva vožnja) avtobus NE VOZI,
  • za 1. uro pouka (druga vožnja) MORA peljati avtobus celi podaljšni krog,
  • 50 z začetne postaje Mestni Vrh – Rabelčja vas.
  1. Iz šole vozijo avtobusi :
  • ob 13.10 in 13.15 (podaljšani krog Velovlek) na progi Podvinci, Kicar, Nova vas, Rogoznica, Žabjak,
  • ob 13.05  Mestni Vrh.

Vse ostale vožnje na vseh progah ta dan odpadejo.

Lep pozdrav,

ravnateljica: Tatjana Vaupotič Zemljič