Otroci pojejo slovenske pesmi in se veselijo

V četrtek, 17. 12. 2015, je v telovadnici OŠ Juršinci potekalo polfinale glasbene prireditve Otroci pojejo slovenske pesmi in se veselijo. Nastopali so učenci iz OŠ Breg, OŠ Dornava, OŠ Fram, OŠ Gorišnica, OŠ Juršinci, OŠ Markovci, OŠ Olge Meglič, OŠ Videm in tudi naši učenci iz podružnice Grajena. Tekmovanje je potekalo v dveh kategorijah: mlajša kategorija za učence od 1. do 5. razreda in starejša za učence od 6. do 9. razreda. Iz vsake kategorije so izbrali pet finalistov. V mlajši kategoriji sta za našo šolo nastopala Tjaša Šimenko Golob, s harmoniko jo je spremljal brat Tilen. V starejši kategoriji je zapela Sara Brumen, koreografijo sta pripravili Neja Šturm in Kaja Brodej.

Vsi naši nastopajoči so se uvrstili v superfinale, ki bo 23. 12. 2015, ob 17. uri, v telovadnici OŠ Ljudski vrt. Vljudno vabljeni!

Vsem nastopajočim iskrene čestitke!

Besedilo in foto: Jerneja Bombek

otrocipojejo01 otrocipojejo02