Glasbena prireditev

otroci_pojejoV četrtek, 22. 10. 2015, je v športni dvorani OŠ Ljudski vrt potekala glasbena prireditev Otroci pojejo slovenske pesmi in se veselijo, ki jo je tudi letos organiziral Radio Tednik Ptuj. Učenci ptujskih osnovnih šol so se predstavili v dveh kategorijah: v 1. kategoriji so tekmovali učenci od 1. do 5. razreda, v drugi pa od 6. do 9. razreda. Komisija, ki so jo sestavljali trije člani iz vrst organizatorja, je iz vsake šole izbrala dva nastopajoča, ki se bosta uvrstila v polfinale, vsakega iz ene kategorije. Za šolo Ljudski vrt so nastopali: Minea Malek iz 8.a, Tjaša Metličar iz 7.c, Jana Repič iz 6.a in Ana Vidovič iz 5.a. Podružnico Grajena so zastopali: Sara Brumen s plesalkama Kajo Brodaj in Nejo Šturm iz 7.g, Tara Klemenčič Belšak in Lara Oszifcsin iz 6.g ter Tjaša in Tilen Šimenko Golob. V polfinalu, ki bo decembra, bodo našo šolo zastopali učenci iz podružnice Grajena: Sara Brumen ter Tjaša inTilen Šimenko Golob.

Vsem nastopajočim iskrene čestitke in prijetne počitnice!

Zapisala: Jerneja Bombek