Varnost in mobilnost za vse – moje ideje, moje pobude

Varnost in mobilnost za vse2014Revoz je tudi v letošnjem šolskem letu v sodelovanju z Javno agencijo RS za varnost v prometu organiziral program Varnost in mobilnost za vse, h kateremu se je prijavila tudi skupina učencev naše šole. Prispele projekte je ocenjevala žirija, ki so jo sestavljali: Zvone Milkovič, predstavnik občinskega sveta SPV MO Ljubljana, Bojan Oblak, AVP, Svet za preventivo in vzgojo v cestnem prometu ter Nevenka Bašek Zildžović in Urška Bahor, Revoz, d.d. ter na zaključnem dogodku tudi Irena Gole, mentorica lanskega zmagovalnega projekta.

Pet najboljših skupin, med katere se je uvrstila naša šola s 15 učenci 5.c z mentoricama Matejo Kelner in Vanjo Zebec Drevenšek, je  23. aprila 2014 bila povabljena na zaključni dogodek v Pustolovski park na Otočec. Za svoj projekt je šola prejela denarno donacijo, učenci pa rolke. Dan v Pustolovskem parku je bil nadvse zanimiv, adrenalinski ter poučen. Več o doživetjih bodo opisale fotografije.

Mateja Kelner in Vanja Zebec Drevenšek