SPREMEMBE VOŽENJ ŠOLSKIH AVTOBUSOV IN ODJAVE VOŽENJ

V ponedeljek, 10. 3. 2014, bomo v okviru tedna aktivnosti povezanih z dnevom šole, ki letos temelji na iskanju, odkrivanju in spodbujanju različnih talentov naših učencev, izvedli tehniški dan. Pouk bo ta dan potekal kot dan dejavnosti do 12.40.

Jutranje varstvo in OPB bosta potekala kot običajno.

Spremenjen bo vozni red avtobusov, ki bodo vozili po sledečem voznem redu:

1. V šolo:

Podvinci, Kicar, Nova vas, Rogoznica, Žabjak: za nulto uro (prva vožnja) avtobus NE VOZI

za 1. uro pouka (druga vožnja) MORA peljati avtobus celi krog

7. 50 z začetne postaje Mestni Vrh – Rabelčja vas (od ribnika Črešnik)

od Potrčeve domačije in Sovretove ulice – kot vsak dan, 7.55 z začetne postaje

2. Iz šole:

• na progi Podvinci, Kicar, Nova vas, Rogoznica, Žabjak:

13.30 – največji avtobus

– vse ostale vožnje na tej progi ta dan odpadejo

• 13.10 Mestni Vrh
  • 13.10 Sovretova ulica in Potrčeva domačija

Vse ostale vožnje, na vseh progah, ta dan odpadejo.

Osrednja prireditev bo v okviru kulturnega dne z naslovom si.talent@si v petek, 14. 3. 2014, ob 18. uri. Učenci pridejo v šolo skupaj s starši (so nastopajoči ali gledalci).

Ta dan bodo šolski avtobusi peljali le enkrat na vsaki progi v smeri šole ob 14.30 z začetnih postaj za vse tiste učence, ki ob 15. uri sodelujejo na generalki. Domov se učenci peljejo s starši.

• 14.30 z začetne postaje Rogoznica, Podvinci, Kicar, Nova vas, Žabjak (CELI KROG),
  • 14.30 z začetne postaje Mestni Vrh (ribnik Črešnik).

Zahvaljujemo se vam za razumevanje in vas lepo pozdravljamo.

Tatjana Vaupotič Zemljič, ravnateljica.