Športni dan 13_5_2013

V ponedeljek, 13. 5. 2013, bomo imeli športni dan – pohod po Haloški planinski poti (HPP). Cilj planinskega pohoda je, da bi učenci do koncu šolanja spoznali in prehodili celo HPP. Cena avtobusnega prevoza in smer pohoda je v preglednici.

RAZRED

SMER POHODA

PRIHOD

V ŠOLO (zjutraj)

Cirkulane – Gradiški Hum – Emeršič – Soviče (Vrček)

Podlehnik ribnik – po levi strani na Gorco – po markaciji do  ribnika

Naraplje – Jelovice – Winetou

Golob – Rudijev dom  (vrh Donačke po želji) – Stara graba

Zbor bo v atriju šole. Povratek v šolo bo predvidoma do 13.30.

Učenci naj imajo primerno obutev (planinske čevlje ali  čevlje z narebrenim podplatom), primerna oblačila (rezervno majico, vetrovko, po potrebi pokrivalo), nahrbtnik (vanj bomo dali šolsko malico), dodatno negazirano pijačo in  izkaznico  Dnevnik mladega planinca (če jo imate). Če jo želite kupiti, jo dobite na Planinskem društvu Ptuj v torek od 14.00 do 16.00, ter v petek od  17.00  do  19.00 ure na Dravski ulici 18.

V primeru dežja v ponedeljek zjutraj športni dan odpade in bo pouk po urniku. Športni dan bo v tem primeru organiziran v naslednjem možnem terminu.

Simona Lozinšek