Regijsko tekmovanje iz konstruktorstva 2013

TekmovanjeKonstruktorstvo2013V petek, 12. 4. 2013, smo se udeležili regijskega tekmovanja iz konstruktorstva, ki je potekalo na OŠ v Veliki Nedelji. Že dan prej smo pripravili vse potrebno orodje za tekmovanje in se posvetovali s svojim mentorjem Miranom Petkom, ki nam je tudi sicer vedno rad svetoval. Na tekmovanje smo odšli ob 8. uri zjutraj, tekmovanje pa se je začelo ob 9. uri. Najprej je gostujoča šola pripravila kratek kulturni program. Sledil je govor ravnatelja in predstavnika tekmovanja. Tekmovalci smo se razporedili po učilnicah in pripravili na tekmovanje. Podrobnejša navodila pa smo dobili še od komisije, ki je ocenjevala posamezno kategorijo. Lotili smo se dela, zavzeto in natančno, tako kot smo se skozi šolsko leto tudi pripravljali. Konkurenca je bila številčna, vendar smo se ODLIČNO izkazali. Prav vsi udeleženci naše šole smo osvojili prva mesta ter se tako tudi uvrstili na državno tekmovanje, ki bo potekalo v mesecu maju. Več si lahko ogledate v priloženih fotografijah.

tekmovalca

kategorija