Predstavitev poklicev 2013

PredstavitevPoklicev2013V ponedeljek, 8. aprila 2013, so v okviru tedna dejavnosti ob dnevu šole predstavili svoje poklice starši naših učencev, delavci šole in drugi sodelavci. Predstavitve so potekale za učence od 5. do 9. razreda. Predstavili so se: Sanja Veličkovič, unikatno oblikovanje, slovenska vojska, medicinska sestra, dr. Brigita Tepuš, okoljevarstvo in kemija, Uroš Žohar iz Intere d.o.o., računalništvo, Branko Polanec, strojništvo, Ksenija Žmahar iz Term Ptuj, poklice iz področja turizma, Nataša Koltak, poklice iz področja farmacije, Tatjana Matjašič iz CSD Ptuj, socialno delo, Stanka Gačnik, delo kustusa, Viljem Kramberger, pleskarstvo, Edita Čelofiga, poklic knjižničarke, Mojca Žirovnik, poklice v tiskarstvu in Cvetka Brodnjak, delo cvetličarke. Učenci so predstavitve z zanimanjem poslušali, zato se vsem iskreno zahvaljujemo, da so nas obiskali.

Darija Erbus