Angleščina – šolsko

V ponedeljek, 20. oktobra 2014, smo izvedli šolsko tekmovanje iz angleščine za učence 8. razredov. Pet učencev je osvojilo bronasto priznanje in se uvrstilo na državno tekmovanje. To so: Katja Indžič, Marko Čeh in Alen Vamberger (vsi 8.a), Nino Lisjak (8.b) ter Katja Bezjak in Martin Čeh (8.c).

Čestitke!

Mentorja: Nina Urška Varjačič in Filip Gračnar

V ponedeljek, 22. oktobra 2012 smo izvedli šolsko tekmovanje iz angleščine za  učence 8. razredov.
Nika Caf (8.b), in Nik Osmančević (8.a) sta osvojila bronasto priznanje in se uvrstila na državno tekmovanje.

Čestitke!

Mentorici: Vesna Hazdovac in Nataša Kalinić

19. 11. 2012 smo izvedli šolsko tekmovanje iz angleščine za  učence 9. razredov. 10 tekmovalcev je osvojilo bronasta priznanja. Izmed teh se jih je 5 uvrstilo na regijsko raven tekmovanja. To so: Nuša Vučinić, Timotej Pučko, Aljaž Urek Mesarič, Lucija Sevšek in Jan Krajnc.

Congratulations!

Mentor: mag. Filip Gračnar