Dodatni in dopolnilni pouk

Dodatni in dopolnilni pouk za 1.– 5. razred 

RAZRED UČITELJ/ICA DAN ČAS PROSTOR
1. a Branka Horvat sreda 7.25–8.10 učilnica K2
1. b Tanja Nedeljko četrtek 7.25–8.10 učilnica K4
1. c Mima Terbuc četrtek 7.25–8.10 učilnica K5
1. d Petra Turk Muratović torek 7.25–8.10 učilnica K1
1. g Vlasta Vučinić sreda 11.50–12.35 učilnica g003
2. a Jožica Kozel torek 7.25–8.10 učilnica K6
2. b Tanja Perič sreda 7.25–8. 10 učilnica 009
2. c Simona Hazimali torek 7.25−8.10 učilnica 013
2. g Brigita Koštomaj torek 7.20–8.05 učilnica 109
3. a Sonja Pučko sreda 7.25–8.10 učilnica 014
3. b Tamara Slana sreda 11.55–12.40 učilnica 015
3. c Edita Kmetec sreda 7.25–8.10 učilnica 112
3. g Vanja Majcen četrtek 11.50–12.35 učilnica g108
4. a Simona Hajnal sreda 7.25–8.10 učilnica 005
4. b Anica Kovačič četrtek 7.25–8.10 učilnica 007
4. c Mateja Kelner četrtek 7.25–8.10 učilnica 006
4. g Marjeta Por četrtek 7. 20–8.05 učilnica g207
5. a Jožica Repič petek 7.25–8.10 učilnica 104
5. b Igor Ivančič petek 7.25–8.10 učilnica 105
5. c Katja Zupanič petek 7.25–8.10 učilnica 103
5. g Irena Pukšič torek 7.20–8.05 učilnica g107

 

Dodatni in dopolnilni pouk za 6. – 9. razred 

Razred Predmet Učitelj/-ica Dan Čas Prostor
6. g, 7. g MAT Saša Orlač sreda 0. ura učilnica g202
8. g, 9. g MAT/FIZ Saša Orlač petek 0. ura učilnica g202
8. a, b, c TJA Nataša Kalinič sreda 0. ura učilnica 004
9.a, b, c, d TJA Filip Gračnar torek 0. ura učilnica 008
6. g, 7. g, 8. g, 9. g TJA Filip Gračnar četrtek 0. ura učilnica g209
6. g, 7. g, 8. g, 9. g SLJ Sandra Holc sreda 0. ura učilnica g203
9. a, b, c, d SLJ Tatjana Šmigoc,   Sandra Kontrec sreda 0. ura učilnica 207
8. a, b, c SLJ Tatjana Šmigoc petek 0. ura učilnica 207
7. a, b, c SLJ David Bedrač petek 0. ura učilnica 205
6. a, b, c SLJ Sandra Kontrec četrtek 0. ura učilnica 207
6. a, b, c MAT Jasmina Petek Pelcl petek 0. ura učilnica 204
7. a, b, c MAT Majda Švagan četrtek 0. ura učilnica 201
8. a, b, c , 9.a, b, c , d MAT Jasmina Petek Pelcl torek 0. ura učilnica 204
8.a, b, c, 9. a, b, c, d FIZ Jasmina Žel petek 0. ura učilnica 203
7. a, b, c TJA Nina Urška Cafuta torek 0. ura učilnica 106
6. a, b, c TJA Nina Urška Cafuta torek 6. ura učilnica 206
8. a,b,c, 9. a,b,c,d KEM Andreja Matjašič četrtek 0. ura učilnica 107

 

 

Skip to content