Kreativne delavnice 5. razreda

Učenci kreativnih delavnic 5. razreda so v okviru projekta Korak k sončku v torek, 12. 12. 2017 obiskali Delovno varstveni center društva Sonček, kjer so spoznali namen in način delovanja društva, se družili ob ustvarjanju in delu z varovanci, spoznavali in sprejemali drugačnost ter odnesli prijetne vtise, izdelke in sladkorčke. Ob posebni priložnosti bomo druženje nadaljevali s povabilom varovancem društva Sonček na naši šoli in se odzvali njihovi želji, da bi spoznali, kje in kako se učijo, delajo in ustvarjajo naši otroci.

Po vrnitvi v šolo smo nadaljevali delo v učilnici 008, kjer so se nam pridružili še vsi ostali učenci prijavljeni na peko mafinov, izdelavo novoletnih voščilnic ter v omamnem vonju peciva zaključili ustvarjanje.

Mentorice: Darija Erbus, Simona Hajnal, Vanja Zebec Drevenšek

Fotografija obiska: Vanja Bole