Šolska prehrana: (02) 780 04 04, Tajništvo: (02) 780 04 70, (02) 780 04 00
 

Zbiranje zamaškov

Učenci 5. c razreda smo se lotili projekta zbiranja odpadnih zamaškov. Najprej smo se nekaj poučili o zamaških, katere zamaške lahko zbiramo, kaj storiti z odpadnimi zamaški, kako pomagati sočloveku. Pripravili smo plakate s slogani za zbiranje, plakate, kako ugotovimo prave zamaške, povabili na intervju g. Ignaca Habjaniča.

Nato smo pozvali vse razrede naše šole, da se nam pridružijo. Naredili smo veliko zbiralno akcijo. Tako nam je v aprilu s skupnimi močmi uspelo zbrati kar zavidljivih 400 kilogramov zamaškov. Bravo mi!

Verjamem, da zmoremo skupaj več, zato vas pozivam, da se akciji pridružite in s tem pomagate nam, naravi in sočloveku.

Zapisala: učiteljica Mateja Kelner

 
 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost