Interesne dejavnosti

Interesne dejavnosti v šol. letu 2023/24

 

Osnovna šola Ljudski vrt  

DEJAVNOST   RAZRED MENTOR-ICA   TERMIN   PROSTOR  
Astronomija 8. – 9. Jasmina Žel po dogovoru  
Biološki krožek 8. – 9. Maja Menoni petek, 7.25 – 8.10 107
Bralna značka 8. – 9. Edita Čelofiga v času delovanja knjižnice knjižnica
Bralna značka 6. – 9. aktiv SLO po dogovoru  
Bralna značka – angleška 6. – 9. Aktiv TJA                                    po dogovoru  
Čebelarski krožek 5. – 7. Jožica Repič                           sreda, 0. ura učilnica 104
Eko šola 2. – 5. Pešakovič M., Slana       Sreda, 12. 55 do 13.30  
English club 4. – 9. Aktiv TJA po dogovoru  
FIZ – MAT tekmovanja 6. – 9. Aktiv MAT – FIZ po dogovoru pred tekmovanji  
Folklora 1. – 5. B. Horvat četrtek, 7.25 – 8.10 učilnica 112
Foto –  krožek 5. – 7. Jožica Repič                           četrtek, 0. ura učilnica 104
Geografski krožek 7. -9. Milena Krajnc po dogovoru pred tekmovanjem učilica106
Geografski krožek 7. -9. Martina Prejac po dogovoru, intenzivno pred tekmovanjem 106
Gimnastika 3. – 5. Gordana Kolednik četrtek, 12.45 – 13.30 telovadnica
Gledališki krožek – RS 1 – 3. Simona Hazimali              sreda, 7.25 – 8.10 mala telovadnica
Gledališki krožek – RS 1. -3. Katja Zupanič sreda 7.25 – 8.10 mala telovadnica
Kolesarski krožek 5. Miran Petek, Gordana Kolednik po dogovoru  
Kresnička 5. r Nataša Miteva pred tekmovanjem  
Literarno izražanje 1. – 9. David Bedrač                                po dogovoru  
Logika 6. – 9. Jasmina Petek             po dogovoru pred tekmovanjem 204
Lutkovni krožek 3. – 4. Lidija Šošter ponedeljek, 13.30 -14.15 prireditveni prostor
Matko 2. – 3. Edita Kmetec po dogovoru pred tekmovanji učilnica 112
Matko1 (mat. in log.) 4., 5. Katja Zupanič po dogovoru pred tekmovanji učilnica 113
Matko2 6. – 9. Majda Švagan  po dogovoru pred tekmovanji učilnica 201
Matko2 (or) 6. – 9. Saša Orlač                              po dogovoru pred tekmovanji  
Medijski krožek 6. – 9. Tamara Završnik      po dogovoru  
Mladi člani RK 2. – 8. Sonja Pučko                                    četrtek, 7.25 – 8.10  
Modelarski krožek 6. – 9. Miran Petek                petek, 6.40 – 8.10 učilnica 001
Namizni tenis 4. – 9. Ivan Kovačič Ponedeljek, 7.25 – 8.10 Telovadnica
Naravoslovni krožek 6.- 8. Andreja Matjašič po dogovoru pred tekmovanjem 107
Nogomet – dečki, deklice 6. – 9. Ivan Kovačič                  Ponedeljek, 13.55 – 15.40 Telovadnica
Pevski zbor 1. Arlena B. Krajnc, Bombek v času OPB OPB
Pevski zbor – mladinski 6. – 9. Tomaž Mohorko torek – petek, 7.25 – 8.10 101
Pevski zbor – otroški 3. – 5. Tomaž Mohorko četrtek in petek, 12.45 – 13.30 101
Planinski krožek 2. -9. Jožica Kozel Po dogovoru.  
Plesni krožek 2. – 3. Mima Terbuc      torek, 7.25-8.10 mala telov.
Pravljične lutke 1.-2. Valentina Sagadin torek, 11.55-12.40 mala telov.
Pravljični krožek 1. Aleksandra Braček petek, v okviru JV K5
Prijazno uho, ki posluša 6. – 9. David Bedrač torek, 6. ura 205
Prometni krožek 6. – 9. Luka Žižek   po dogovoru  
Prosti čas malo drugače 1.r Aleksandra BračeK po dogovoru K5
Prostovoljstvo 6. – 9. Mateja Prša četrtek, 12.45 – 13.30 K3
Prva pomoč  9. Maja Menoni sreda, 7.25 – 8.10 107
Rajalne igre 1. r Petra Turk Muratović Četrtek, 7.25 – 8.10 mala telovadnica
RaP Atletika – dečki 6. – 9. Ivan Kovačič Četrtek, 13.55 – 14.40 Telovadnica
RaP Atletika – deklice 6. – 9. Mojca Mohorič Četrtek, 7.25 – 8.10 Telovadnica
RaP Gimnastika 1. – 2. Gordana Kolednik Ponedeljek 0. ura  
RaP Košarka 6. – 9. Simona Lozinšek sreda, 13.55 – 14.40 telovadnica 3
RaP Odbojka – dečki, deklice 6. – 9. Ajda Brumen Četrtek, 13.55 – 15.40 Telovadnica
RaP Rokomet – dečki 6. – 9 Igor Ivančič Torek, 13.55 – 15.40 Telovadnica
RaP Rokomet – deklice 6. – 9. Mojca Mohorič Torek, 13.55 – 15.40 Telovadnica
Skupnost učencev 1. – 9. Branka Horvat, Petra Turk Muratović Petek, 7.25 – 8.10 Učilnica 014
Šah   zunanji Četrtek, 13.45 – 15.00 učilnica 205
Šivalnica 7. – 9. Majda Švagan po dogovoru, november, december, januar učilnica 201
Šolska vrtilnica 5. Repič četrtek, 6. ura na vrtu
ŠŠD  – za športna tekmovanja 5. – 9. aktiv ŠPO po potrebi  
Taborniki 3. – 4.  Mateja Kelner Sreda, 12.45-13.30 Učilnica 006
Tehnični krožek  – RS 2. – 5. Simona Hajnal petek, 7.25 – 8.10 učilnica 005
Tehnični krožek – PS (6-9) 6. – 9. Miran Petek sreda, 7.25 – 8.10 učilnica 001
Turistični krožek 6. – 9. Martina Prejac predhodni dogovor teren 106, 111
Turistični krožek 6. -9. Mateja Prša predhodni dogovor teren 106, 111
Turistični krožek 6. – 9. Elka Mlakar predhodni dogovor teren 106, 111
Ustvarjamo skupaj 2. – 3. Tanja Nedeljko Četrtek, 11.55 – 13.05 mala zbornica
Ustvarjanje z naravnimi materiali 6. – 9. Petra Bohinec predhodni dogovor (TOR- 0. ura) učilnica 008
Vesela šola 6. – 9. Karmen Mlakar                            pred tekmovanjem  
Vesela šola 4. – 6. Valentina Sagadin pred tekmovanjem  
Video krožek 6. – 7. Nataša Miteva po dogovoru računalniška
Z glasbo do srca 6. – 9. Tomaž Mohorko ponedeljek, 13.30 – 14.15 101
Zgodovinski krožek 8. -9. Milena Krajnc po dogovoru pred tekmovanjem učilnica 004

 

Podružnica Grajena 

DEJAVNOST RAZRED MENTOR-ICA TERMIN PROSTOR
Biološki krožek    8. – 9. Maja Menoni četrtek, 7.20 – 8.05 g202
Bralna značka EKO 6. – 9. Jelica Primožič         
Bralna značka TJA  – 4. 4. Vesna Hazdovac  po dogovoru g 203
Bralna značka TJA – 5. 5. Vesna Hazdovac po dogovoru g 203
Bralne urice 6. – 8. Romana Breznik    
Cici Vesela šola in Vesela šola 4. – 9. Vlasta Vučinič       po dogovoru g003
Eko šola kot način življenja 1. – 9. Romana Pukšič          Vsak 2. PON , 0. ura jedilnica
Folklora 2. – 6. Lara Petek torek, 6. ura g202
Geografski krožek 6. – 9. Martina Prejac po dogovoru g 205
Gledališki krožek 1. – 9. Maja Smiljan    
Knjižničarski krožek   Jelica Primožič    
Kolesarski krožek 5. Miran Petek, Gordana Kolednik    
Matematika – logika 6. – 9. Aaktiv MAT po dogovoru pred tekmovanji  
Mladi člani RK 2. – 9. Lara Petek po dogovoru  
Mladinski pevski zbor 6. – 9. Lara Petek pon-sre-pet, 0. ura g205
MSC in hitri lončki 5. – 9. Marjeta Por sreda, 6. ura učilnica mala lum/računalniška
Naravoslovni krožek 6. – 8. Andreja Matjašič    
Otroški pevski zbor  1 – 2 1. – 2. Lara Petek sreda, 5. ura g205
Otroški pevski zbor  3- 5 3. – 5. Lara Petek četrtek, 0. ura g205
Planinski krožek 2.-9. Mihaela Kukovec Po dogovoru (sobote) /
Prometni krožek 6. – 9. Aljaž Selinšek Po dogovoru pred tekmovanjem g206, šolsko igrišče
Prva pomoč 6. – 9. Lara Petek torek, 0. ura g205
RaP Gimnastika 1. – 3. Gordana Kolednik    
RaP ŠŠD – športni krožek 6. – 9. Milan Šimac                   četrtek, 13.40-14.25 g113
Robotika FLL 6. – 9. Aleš Sakelšek    
Skupnost učencev 1. – 9. Vanja Majcen                     sreda 6. ura 209
Šolska vrtilnica 1. – 5. Romana Pukšič          sreda, 0.ta ura              /
Šolski radio 6.- 9. Jelica Primožič    
Šolski radio   Jelica Primožič         
Šolsko glasilo Utrinki + Šolske 1. – 9. Tatjana Šmigoc po dogovoru /
Taborniki 3. – 4. Mateja Kelner Torek 6. šolska ura 5.g
Tehnični krožek 6. – 8. Blanka Kojc    
Z glasbo do srca 1. – 9. Lara Petek četrtek, 7. ura g205
Zgodovinski krožek 8. – 9. Martina Prejac                   po dogovoru  g 205
Družabne igre   Maja Menoni petek, 12.15 – 13.00 g109
Gledališki krožek 1-9 Maja Smiljan po dogovoru g113

 

 

Skip to content