Šolska prehrana: (02) 780 04 04, Tajništvo: (02) 780 04 70, (02) 780 04 00
 

Turistična tržnica 2019

Tudi letos smo  učenci turističnega krožka sodelovali na državnem  tekmovanju v okviru festivala Turizmu pomaga lastna glava. Festival vsako leto pripravljata Turistična zveza Slovenije in Zavod RS za šolstvo v sodelovanju s Slovensko turistično organizacijo. Tema letošnjega festivala je bila: SPOMINEK DOMAČEGA KRAJA. Na to temo smo izdelali turistično nalogo in pripravili tržnico, kjer smo predstavili naše nove turistične spominke Ptuja – PTUJČKE. Tako smo poimenovali tudi našo tržnico.

Za Ptujčke smo prejeli zlato priznanje  po mnenju strokovne komisije in posebno zlato priznanje za najboljšo turistično tržnico. Tako smo se uvrstili na zaključno srečanje najboljših tržnic iz vse Slovenije, ki bo potekalo 24. aprila v Mercator centru  Maribor.

Da bi bolje spoznali Ptujčke , si oglejte nekaj utrinkov z naše tržnice.

Učenci TK z mentoricama Elko Mlakar  in Martino Prejac

 
 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost