027800470, prehrana: 027800404
 

Obisk otrok vrtca trobentice v okviru projekta Korak k sončku

Mini-maturanti Vrtca Ptuj enote Trobentica so danes preživeli uro in pol s petošolci C oddelka. V okviru projekta Korak k Sončku so v spoznavanju, skupnem delu in pogovoru prepoznavali drug v drugem različne sposobnosti, različnosti razumevanja, upoštevanja navodil, izvajanja nalog, motiviranosti za delo…

V današnjem dnevu so deset in enajstletniki na ganljiv, skrben in odgovoren  način prevzeli mlajše in jih vodili, učili, pomagali pri delu ter se od njih učili izražanja radovednosti, začudenosti, veselja do novega.

Po ogledu lutkovne skupinice Zvezdice smo se za kratek čas poslovili, saj mini-maturanti pridejo kmalu med nas.

Vanja Zebec Drevenšek, fotografije: Tajda Kovačec in Izabela Lampret

 
 
 

Deli 
 
 
 
 
Dostopnost