Šolska prehrana: (02) 780 04 04, Tajništvo: (02) 780 04 70, (02) 780 04 00
 

Športni dan na daljavo

V četrtek, 2. 4. 2020, smo imeli športni dan za vse učence matične in podružnične šole.  Učenci so po navodilih učiteljev opravljali najrazličnejše športne naloge. Učenci od 6. do 9. razreda so imeli na voljo dve aktivnosti.  Večina jih je lep četrtek izkoristila za pohod  v krogu družine, ker nekaj pa je bilo tudi takih, ki so se odločili za vadbo doma. Ker so učenci imeli za nalogo, da svojo aktivnost fotografirajo, je nastala velika zbirka fotografij, ki si jo lahko ogledate. Ogromno lepih fotografij z družinskimi člani zaradi uredbe GDPR nismo umestili v galerijo.

Športni dan je bil glede na odgovore v  anketi (ki so jo izpolnjevali učenci od 6. – 9. razreda) zelo uspešen. Učenci pa zadovoljni, čeprav bi večina raje imela športni dan v družbi sošolcev.  Vsi skupaj (učitelji in učenci) pa upamo, da bo takih športnih dni čim manj.

Zapisala: Simona Lozinšek, učiteljica športa

 
 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost