Šolska prehrana: (02) 780 04 04, Tajništvo: (02) 780 04 70, (02) 780 04 00
 

Sodelovanje z društvom Šola zdravja

V oddelkih podaljšanega bivanja, pri projektu Eko šola in pri projektu Zdrava šola tudi v letošnjem šolskem letu sodelujemo z društvom Šola zdravja.
Februarja smo se družili v pustnem času. Telovadce Šole zdravja smo po njihovi telovadbi v Ljudskem vrtu presenetili z našo pustno povorko. Skupaj smo okrasili paviljon s pustnimi risbicami tretjih razredov in se nasmejali pustnim maskam.

Ob dnevu šole smo si v prireditvenem prostoru skupaj ogledali razstavo fotografij in pesmi z naslovom Čipkasti ginko. 7. aprila smo zjutraj skupaj telovadili v atriju šole in obeležili dan zdravja. Pripravili smo kratek kulturni program in si ogledali plakate, ki so jih izdelali učenci podaljšanega bivanja. Za zdravje smo pojedli še jabolka.

Ob dnevu Zemlje, ki je bil 22. aprila, so učenci 4. razredov okrasili paviljon v Ljudskem vrtu in v paviljonu pripravili kratek kulturni program. Sklenili smo, da bomo varovali naše okolje. Narava je naša prijateljica.

Mentorice: Karmen Pulko, Sonja Pučko, Petra Vujnovič, Mateja Prša

 
 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost