02 780 04 70, fax: 02 780 04 71
 

Proslava ob dnevu samostojnosti in enotnosti

V petek, 21. 12. 2018, smo kot vsako leto ob državnem prazniku imeli v telovadnici šole proslavo.

Letošnja proslava je bila še posebej slovesna. Ravnateljica šole, ga. Tatjana Vaupotič Zemljič, je poudarila pomen dneva samostojnosti in enotnosti ter zaželela vsem učencem lepe praznike brez uporabe petard. Obiskala pa nas je tudi nekdanja učenka naše šole, županja Mestne občine Ptuj, ga. Nuška Gajšek. V kratkem nagovoru je učencem povedala, da jo na šolo vežejo le lepi spomini, in jim zaželela lepe praznike.

Proslava je bila poučen, predvsem pa iskriv preplet glasbenih, plesnih in deklamatorskih točk, s katerimi so nastopajoči pokazali, da je veselje ob praznovanju državnega praznika najbolj iskren izraz domovinske ljubezni. Tudi voditeljici Lara in Tia sta odlično opravili svojo nalogo in prispevali k uspehu proslave.

Besedilo: Tamara Završnik

Fotografije: Sandro Čeh, Filip Fras

 
 
 

Deli