Šolska prehrana: (02) 780 04 04, Tajništvo: (02) 780 04 70, (02) 780 04 00
 

Prireditev za babice in dedke 2019

V torek, 19. 11. 2019, smo se že enaindvajsetič zbrali v športni dvorani OŠ Ljudski vrt in skupaj proslavili prireditev za dedke in babice, z naslovom:” Pokažem ti svoj svet “. Skupaj z učiteljicami smo pripravili vnučke, da so dedkom in babicam pokazali, kako plešejo, se zabavajo, igrajo in še kako pomembni so njihovi stari starši v njihovem življenju. Vsi nastopajoči so uživali in bili ponosni ob burnem aplavzu publike. Še enkrat se vam iskreno zahvaljujemo za tako številčen obisk in upamo, da smo vam polepšali jesensko popoldne. Vidimo se naslednje leto!
Organizacija: Susane Berden, Vesna Ačko in Simona Hajnal
Scena: Darja Polner
Fotografije: Jožica Repič
 
 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost