Šolska prehrana: (02) 780 04 04, Tajništvo: (02) 780 04 70, (02) 780 04 00
 

Parada učenja

Čeprav je bilo slabo vreme, smo se v sredo zjutraj odpravili v Dominikanski samostan, v katerem se je odvijala Parada učenja. Parade učenja smo se udeležili učenci 4. c in 4. d razreda, skupaj z učiteljicama Anico Kovačič in Valerijo Čuš. Ko smo prišli v Dominikanski samostan smo najprej okrasili našo stojnico, na kateri smo se predstavili z mini delavnico poslikave kamnov. Po končani postavitvi naše stojnice smo si lahko ogledali tudi druge stojnice, ki so bile polne različnih izdelkov, ki smo si jih lahko tudi vzeli. Vsaka stojnica je imela tudi šop balonov napolnjenih s helijem. Ko je bila ura 11. 25 smo se odpravili v dvorano, v kateri smo se predstavili še s plesno pevskim nastopom. Zraven nas je nastopil tudi 4. b razred. Veliko balonov smo prinesli tudi v šolo.

Bili smo zelo pohvaljeni.

Naslednji dan smo dobili tudi pisno zahvalo organizatorjev po elektronski pošti, za sodelovanje in  čudovito izpeljan dogodek v Dominikanskem samostanu. Po mnenju organizatorjev so naši nastopi segli do srca, stojnice so bile atraktivne.  Vsi smo se zelooo potrudili in doprinesli svoj del, da je Parada učenja tako imenitno uspela.

Učenke 4. c razreda, z učiteljicama Anico Kovačič in Valerijo Čuš

 
 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost