02 780 04 70, prehrana: 02 780 04 04
 

Interesne dejavnosti

Interesne dejavnosti 2019/2020

Poleg obveznega obiskovanja pouka in izbirnih predmetov se lahko učenci prostovoljno vključijo v različne interesne dejavnosti in tako poglobijo znanje na področjih, ki jih posebej zanimajo.

DEJAVNOST MENTOR-ICA TERMIN PROSTOR
ARANŽERSKI KROŽEK,
1. – 3. razred
Aleksandra BRAČEK
v okviru jutranjega varstva
prvi torek v mesecu,
7.25 -8.10
učilnica K5
ČEBELARSKI KROŽEK,
5. – 7. razred
Jožica REPIČ torek, 6. ura učilnica 104
EKO ŠOLA, 2. – 9. razred Mateja PEŠAKOVIČ, Mateja PRŠA torek, 6. ura učilnica 105
ENGLISH CLUB, 4. in 5. razred mag. Nina Urška CAFUTA, Nataša KALINIČ po dogovoru
FOLKLORA, 2. – 4. razred Branka HORVAT

sreda, 12.50 – 13.35

učilnica 105
GIMNASTIKA, 2. – 9. razred Simona LOZINŠEK

četrtek, 0. ura

telovadnica
GLEDALIŠKI KROŽEK, 3. – 5. razred Simona HAZIMALI

sreda, 7.25 – 8.10

mala telovadnica
KROŽEK ZA MEDNARODNO DEJAVNOST 5. – 8. razred

Jožica REPIČ

petek, 0. ura

učilnica 104
LUTKOVNI KROŽEK, 2. – 9. razred Karmen PULKO

torek, 7.25 do 8.10

učilnica 013
MATKO, 2. in 3. razred Edita KMETEC po dogovoru pred tekmovanji učilnica 013
MATKO 1, 4. in 5. razred Valerija ČUŠ po dogovoru pred tekmovanji učilnica 006
MLADI ČLANI RK, 2. – 9. razred Sonja PUČKO

četrtek, 7.25 – 8.10

učilnica 013
OTROŠKI PEVSKI ZBOR, 1. in 2. razred Arlena BOSNAR KRAJNC - v okviru OPB

sreda, 13.45- 14.15

učilnica K4
OTROŠKI PEVSKI ZBOR, 3., 4. 5. razred Jerneja BOMBEK

torek in sreda, 12.50-13.35

učilnica 101
PLESNI KROŽEK, 2. in 3. razred Mima TERBUC

sreda, 7.25-8.10

mala telovadnica
PLESNI KROŽEK, 1.razred Valerija Gavez – v okviru OPB

torek, 13.30 – 14.00

učilnica K4
ROČNODELSKI KROŽEK, 2. – 9. razred Tanja PERIČ

četrtek, 6. in 7. šolsko uro, od 12.50- 14.20; od oktobra dalje

učilnica 007
SKUPNOST UČENCEV, 1. – 9. razred Branka HORVAT

petek, 7.25  8.10

učilnica 105
ŠOLSKI EKO VRT, 5. razred Jožica REPIČ

ponedeljek, 6. šolska ura

zunaj
PLANINSKI KROŽEK, 1.- 9. razred Jožica KOZEL

po dogovoru pred pohodi na pohodih ob sobotah

učilnica K2

TABORNIKI, 3. – 9. razred Mateja KELNER

ponedeljek, 6. šolsko uro

učilnica 103
TEHNIŠKI KROŽEK, 2. – 5. razred Simona HAJNAL četrtek 6. uro  in petek 0. uro, od novembra 2019 dalje učilnica 005
učilnica 003
DEJAVNOST MENTOR-ICA TERMIN PROSTOR
ATLETIKA deklice,
5. – 9. razred
Mojca MOHORIČ

ponedeljek, 7. ura

telovadnica
ATLETIKA dečki,
6. – 9. razred
Ivan KOVAČIČ

ponedeljek, 7. ura

telovadnica
BIOLOŠKI KROŽEK,
8. – 9. razred
Petra ZAFOŠNIK pred tekmovanjem po dogovoru z mentorico učilnica 107
EKO ŠOLA, 2. – 9. razred

Mateja PEŠAKOVIČ, Mateja PRŠA

torek, 6. ura

učilnica 105
ENGLISH CLUB
5. – 9. razred
N. KALINIČ, mag. F. GRAČNAR, mag. N.  U. CAFUTA, T.ZAVRŠNIK po dogovoru
FOTO-VIDEO KROŽEK,
6. – 9. razred
Jožica REPIČ

sreda, 0. ura

učilnica 104
GEOGRAFSKI KROŽEK,
7. – 9. razred

Anja ZELENIK, Martina PREJAC

torek ali sreda 0. šolska ura, pred tekmovanjem učilnica  106 ali 107
GIMNASTIKA,
1.- 9. razred
Simona LOZINŠEK

četrtek, 0. ura

telovadnica
KROŽEK ZA MEDNARODNO DEJAVNOST, 4. – 9. razred Jožica REPIČ

petek, 0. ura

učilnica  104
LOGIKA,
6. – 9. razred
Jasmina PETEK PELCL torek, 7. ura, sreda 6. in 7.ura, petek, 0.ura; samo septembra in oktobra učilnica  205
LUTKOVNI KROŽEK,
2. – 9. razred
Karmen PULKO

torek, 7.25 do 8.10

učilnica 013
MALE SIVE CELICE
7. – 9. razred
mag. FILIP GRAČNAR

petek, 6. ura

učilnica  204
MATKO 3,
6 – 9. razred

Majda ŠVAGAN, Saša ORLAČ

po dogovoru učilnica 201 in 204
MLADI ČLANI RK,
1. – 9. razred
Sonja PUČKO

četrtek, 7.25 – 8.10

učilnica  013
MODELARSKI KROŽEK,
6. – 9. razred
Miran PETEK

sreda, 6.40 – 8.10

učilnica  001
NAMIZNI TENIS,
5. – 9. razred
Ivan KOVAČIČ

ponedeljek, 8. ura

telovadnica
NARAVOSLOVNI KROŽEK,
4. – 7. razred
Andreja MATJAŠIČ december, november, januar; po dogovoru
NOGOMET
dečki, 6. – 9. razred
Ivan KOVAČIČ

sreda, 7. in 8. ura

telovadnica
NOVINARSKI KROŽEK – ŠOLSKI RADIO, 6.– 9. razred Tamara ZAVRŠNIK po dogovoru učilnica  102
ODBOJKA – dečki, deklice,
6. – 9. razred
Simona LOZINŠEK

ponedeljek, 7. in 8. ura

telovadnica
OSNOVE PRVE POMOČI,
8. in 9. razred
Jožica LEŠNIK

torek, 0. ura

učilnica  108
PEVSKI ZBOR MLADINSKI,
6. – 9. razred
Jerneja BOMBEK

sreda, četrtek, petek, 7.25-8.10

učilnica  101
PODJETNIŠKI KROŽEK,
6. – 9. razred
Jožica REPIČ četrtek, 0. ura oz. po dogovoru učilnica 104
PROMETNI KROŽEK,
6. – 9. razred
Luka ŽIŽEK po dogovoru /
PROSTOVOLJSTVO,
7. – 9. razred
Sonja PUČKO

zadnji četrtek v mesecu., od 7.25 – 8.10

učilnica  013
ROČNODELSKI KROŽEK,
2. – 9. razred
Tanja PERIČ

četrtek, 6. in 7. šolsko uro, od 12.50- 14.20

ROKOMET dečki,
6. – 9. razred
Igor IVANČIČ

četrtek, 7. in 8. šolsko uro

telovadnica
ROKOMET – deklice
5. do 9. razred
Mojca MOHORIČ

četrtek, 7. in 8. ura

telovadnica
SKUPNOST UČENCEV,
1. – 9. razred
Branka HORVAT

petek, 7.25  8.10

učilnica 105
ŠIVALNICA,
6. – 9. razred
Majda ŠVAGAN od novembra dalje; po dogovoru učilnica 201
TABORNIKI,
3. do 9. razred
Mateja KELNER

ponedeljek, 6. šolska ura

učilnica  103
TEHNIČNI KROŽEK,
6. – 9. razred
Miran PETEK

torek, 0. ura

učilnica  001
TURISTIČNI KROŽEK,
od 6. do 9. razreda

Martina PREJAC, Elka MLAKAR

torek ali sreda 6. ura oziroma po dogovoru na terenu učilnica  106, 111, teren
ZGODOVINSKI KROŽEK,
8. – 9. razred

Anja ZELENIK/Milena KRAJNC

torek, 0. šolska ura, od 15. 10. 2019 dalje

učilnica  106

Dejavnosti se pričnejo  23. septembra 2019 po urniku, razen če je drugače dogovorjeno z mentorjem