Šolska prehrana: (02) 780 04 04, Tajništvo: (02) 780 04 70, (02) 780 04 00
 

Strokovni delavci in pogovorne ure

Št. Priimek in ime Dan Čas Prostor
1 Bedrač David petek 9.25 – 10.10 zbornica
3 Berden Susane torek 11.55 – 12.40 kabinet 011
4 Bohinec Petra četrtek 11.55 – 12.40 pis. šol.prehrane
5 Bombek Jerneja torek 11.55 – 12.40 kabinet 011
6 Bosnar K. Arlena sreda 11.05 – 11.50 zbornica, 011
7 Braček Aleksandra torek 11.05 – 11.50 zbornica, 011
8 Breznik Romana torek 8.10 – 8.55 zbornica GR
9 Brumen Ajda petek 10.15 – 11.00 kabinet športa
10 Cafuta Nina Urška torek 10.15 – 11.00 zbornica
11 Cartl Mateja sreda 11.05 – 11.50 zbornica
13 Čuš Valerija torek 11.05 – 11.50 zbornica
15 Gračnar Filip ponedeljek 11.05 – 11.50 zbornica
16 Hajnal Simona ponedeljek 12.45 – 13.30 zbornica
17 Hazdovac Vesna ponedeljek 8.10 – 8.55 zbornica GR, 203
18 Hazimali Simona sreda 9.05 – 9.50 zbornica, 011
19 Holc Sandra torek 8.10 – 8.55 zbornica GR
20 Horvat Branka torek 10.15 – 11.00 zbornica
21 Ivančič Igor četrek 8.15 – 9.00 zbornica
23 Kalinič Nataša torek 11.05 – 11.50 zbornica
24 Kelner Mateja torek 10.15 – 11.00 zbornica
25 Kmetec Edita četrtek 9.05 – 9.50 kabinet 011
26 Kojc Blanka četrtek 9.20 – 10.05 kabinet 005 GR
27 Kolednik Gordana sreda 10.15 – 11.00 Računalniška LV
28 Kontrec Sandra torek 10.15 – 11.00 zbornica
29 Kosi Petra torek 11.55 – 12.40 kabinet 011
30 Koštomaj Brigita ponedeljek 10.10 – 10.55 zbornica
31 Kovačič Anica torek 9.05 – 9.50 zbornica
32 Kovačič Ivan petek 9.25 – 10.10 kabinet športa
33 Kozel Jožica sreda 10.15 – 11.00 kabinet 011
34 Krajnc Milena ponedeljek 11.05 – 11.50 zbornica
35 Kučer Miran sreda 11.05 – 11.50 zbornica Grajena
36 Kukovec Mihaela torek 11.55 – 12.40 zbornica ali kabinet 012
37 Lozinšek Simona ponedeljek 9.25 – 10.10 pisarna pom.ravnat.
38 Majcen Vanja ponedeljek 11.00 – 11.45 zbornica GR
39 Matjašič Andreja sreda 10.15 – 11.00 kabinet 109
40 Menoni Maja četrtek 11.05 – 11.50 kabinet 109
41 Miteva Nataša torek 11.05 – 11.50 kabinet 109
42 Mlakar Elka torek 7.20 – 7.55 zbornica GR
43 Mlakar Karmen ponedeljek 9.25 – 10.10 pisarna pom.ravnat.
44 Mohorič Mojca petek 9.25 – 10.10 kabinet športa
45 Mohorko Tomaž torek 11.05 – 11.50 zbornica LV
46 Nedeljko Tanja četrtek 10.15 – 11.00 zbornica 011
47 Orlač Saša četrtek 10.15 – 11.00 zbornica LV
48 Perič Tanja sreda 11.05 – 11.50 Zbornica 011
49 Pešaković Mateja ponedeljek 8.15 – 9.00 zbornica 011
50 Petek Lara ponedeljek 9.20 – 10.05 zbornica GR
51 Petek Miran ponedeljek 11.55 – 12.40 kabinet 001
52 Petek Pelcl Jasmina torek 9. 25 – 10. 10 zbornica
54 Polner Darja ponedeljek 11.55 – 12.40 zbornica
55 Por Marjeta petek 11.00 – 11.45 zbornica gr
56 Prejac Martina torek 10.15 – 11.00 zbornica
58 Prša Mateja ponedeljek 10.15 – 11.00 kabinet K3
59 Pučko Sonja sreda 8.15 – 9.00 zbornica 011
60 Pukšič Irena torek 11.00 – 11.45 zbornica GR
61 Pukšič Romana torek 11.45 – 12.35 zbornica GR
62 Pulko Karmen torek 11.55 – 12.40 kabinet 011
63 Repič Jožica petek 10.15 – 11.00 zbornica
64 Rugani Tanja torek 11.55 – 12.40 kabinet Kd
65 Selinšek Aljaž ponedeljek 9.20 – 10.05 zbornica GR
66 Slana Tamara četrtek 8.15 – 9.00 Zbornica 011
67 Smiljan Maja četrtek 10.15 – 11.00 Kabinet 109
68 Šimac Milan torek 8.10 – 8.55 kabinet športa GR
69 Šmigoc Tatjana četrtek 9.25 – 10.10 zbornica LV
70 Šnuderl Novak Tajka četrtek 11.55 – 12.40 kabinet 011
71 Šošter Lidija torek 11.55 – 12.40 kabinet 011
72 Šprah Tatjana ponedeljek 10.10 – 10.55 zbornica
73 Švagan Majda ponedeljek 10.15 – 11.00 zbornica LV
74 Terbuc Mima četrtek 11.55 – 12.40 zbornica 011
75 Turk Muratović Petra torek 11.55 – 12.40 kabinet 011
77 Vek Irena torek 14.40 – 15.25 kabinet 011
78 Vučinič Vlasta ponedeljek 11.50 – 12.35 zbornica GR
79 Vujnovič Petra ponedeljek 8.15 – 9.00 zbornica LV
80 Završnik Tamara torek 10.15 – 11.00 zbornica LV
81 Žel Jasmina torek 11.05 – 11.50 zbornica LV
82 Žižek Luka ponedeljek 8.15 – 9.00 zbornica LV

 
 
 
Dostopnost