Šolska prehrana: (02) 780 04 04, Tajništvo: (02) 780 04 70, (02) 780 04 00
 

Nacionalna kampanja TOM telefona na temo varne rabe interneta

Ker mladi vedno več časa preživijo na spletu, začenjajo letošnje šolsko leto na TOM telefonu z nacionalno kampanjo na temo varne rabe interneta. Poleg tega, da je TOM splošni telefon za otroke in mladostnike, so tudi člani Centra za varnejši internet (https://www.e-tom.si/kaj-je-tom/). V povezavi s spletnimi vsebinami, jih lahko pokličejo otroci, mladi, njihovi starši ali skrbniki ter vsi, ki z mladimi delajo.

Del kampanje je tudi nagradna igra na temo varne rabe interneta, s katero so začeli 22. septembra 2021. Na TOM Facebook strani bodo v naslednjih tednih objavljali nagradna vprašanja vezana na težave na spletu. Za vsako vprašanje bodo izžrebali in nagradili 3, ki bodo pravilno odgovorili.

 
 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost